Paprocki Sp. z o.o.
×

Godziny otwarcia w czerwcu [ 2024 ]
   Poniedziałek-Piątek ― 7:00 - 17:00   
   Sobota ― 7:00 - 14:00    styczeń, luty, marzec
pon.-pt. - 7:00-15:00, sobota - nieczynne

kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
pon.pt. - 7:00-17:00, sobota - 7:00-14:00

listopad
pon.-pt. 7:00-16:00, sobota - nieczynne

grudzień
pon.-pt. 7:00-15:00, sobota - nieczynne

Lubicz Dolny (koło Torunia), ul. Grębocka 11
[ Jak do nas dojechać? | Kontakt ]

Warzywnik w skrzyniach

Warzywnik w skrzyniach

W tym dziale prezentujemy produkty umożliwiające wykonanie podwyższonych grządek do uprawy roślin. Tego typu elementy w ogrodzie nie tylko porządkują przestrzeń, ale także pozwalają na znacznie wygodniejszy dostęp do roślin i dzięki temu wygodniejszą i mniej pracochłonną uprawę.

Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-001 Wysoka-rabata-013 Wysoka-rabata-011 Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-002 Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-003

Rozwiązania takie od dziesięcioleci znane są w ogrodnictwie, inne nazewnictwo to np. "wysokie grządki", "podwyższane rabaty", "wysokie rabaty", "wysoki warzywnik" lub po prostu "warzywnik w skrzyniach".

Podstawowa zaleta tego typu rozwiązania to przede wszystkim łatwiejszy dostęp do roślin – rosną wyżej, więc wygodniej przy nich pracować, zarówno przy pielęgnacji, jak i zbiorze.
Ponadto "podwyższone grządki" dodatkowo chronią warzywa przed wieloma szkodnikami np. nornice, ślimaki, a także eliminują ryzyko zadeptania roślin.
Rabaty z wiórobetonu Durisol to produkt który umożliwia samodzielne, łatwo i przede wszystkim błyskawicznie wykonać podwyższoną rabatę do uprawy roślin w ogrodzie.
Tego typu elementy w ogrodzie nie tylko porządkują przestrzeń, ale także pozwalają na znacznie wygodniejszy dostęp do roślin i dzięki temu wygodniejszą i mniej pracochłonną uprawę.

Pozostałe zalety rabaty roślinnej z wiórobetonu Durisol:
• Niewielki ciężar
• Oddychająca
• Odporna na mróz
• Automatycznie odwadniana
• Izolująca termicznie
• Nie zawiera tworzyw sztucznych
• Nie wymaga wkrętów, kleju ani zapraw
• Łatwa w montażu i demontażu


Bazę naturalnego materiału budowlanego Durisol stanowią zrębki drewna iglastego pozyskiwane regionalnie (np. świerku, sosny, jodły). W procesie produkcji do wiór drzewnych dodawany jest cement portlandzki i woda. Rabaty Durisol mają barwę ciemno-brązową, z czasem kolor można odświeżyć lub zmienić przy użyciu farby lub oleju neutralnego dla roślin.

Sprawdź ceny "Wysokiej rabaty Leier-Durisol"
Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-017 Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-015 Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-013 Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-021 Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-019 Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-014 Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-012 Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-016 Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-018 Wysoka-Rabata-Leier-Durisol-020

Produkt jest dostępny na ekspozycji w naszej siedzibie w Lubiczu Dolnym. W sprzedaży dostępnych jest kilka różnych form, które można ze sobą łączyć.
2024 [ Betoniarnia PAPROCKI ] Lubicz Dolny | Toruń - Twój dostawca kostki brukowej i wyrobów z betonu